МІСІЯ ПП «КМВ»

Наша місія полягає в тому, щоб в умовах стрімкого зростання споживання, високого інноваційного зросту ринку та бізнес середовища, що постійно змінюється, утримувати лідируючі позиції, випускати дійсно якісний та затребуваний продукт, який відповідає високим вимогам та задовольняє потреби споживачів.

Вносити гідний внесок в розвиток галузі через модернізацію та розвиток виробництва.

Демонструвати соціальну відповідальність через створення робочих місць та поліпшення умов праці персоналу.

Демонструвати екологічну відповідальність через використання більш технологічного виробничого обладнання та технологій виробництва, які сприяють зниженню негативного впливу на навколишнє середовище.

СТРАТЕГІЯ ПП «КМВ»

  • Створення, впровадження та розвиток системи менеджменту якості, яка відвідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015
  • Інтеграція вимог системи менеджменту якості до всіх бізнес-процесів підприємства.
  • Збільшення задоволеності клієнтів шляхом результативного застосування системи менеджменту якості, включаючи процеси безперервного вдосконалення .
  • Забезпечення відкритості і результативної комунікації на всіх рівнях організації
  • Забезпечення необхідного рівню компетентності співробітників та їх активної участі у підвищенні якості послуг компанії
  • Використання процесного підходу та ризик-орієнтовного мислення

Планомірне скорочення процесів і операцій, що не додають цінності для зацікавлених сторін

ПОЛІМЕРНА ТАРА, ПРИСТРОЇ УКУПОРКИ ТА ДОЗУВАННЯ ДЛЯ ЗАСОБІВ КОСМЕТИКИ ТА ПОБУТОВОЇ ХІМІЇ

103A-title-h.png
ТРИГГЕР
 
Проста та надійна конструкція, вибір режимів (Spray-Steam-Off) поворотом розпилювальної головки, модифікація з пінною насадкою, різноманітність форм кришки корпусу, можливість багатобарвного виконання.

 

spreyer-2-mobile-h.png
СПРЕЙЄР
 
Проста та надійна конструкція, розпилення в'язких рідин - масел та ін., наявність захисного ковпачка, різноманітність форм кришки горловини, можливість багатокольорового виконання.

 

pompa-losionnaya-2-mobile-h.png
ДОЗАТОР
 
Дозатор або диспенсер - пристрій для автоматичного відмірювання та видачі заданої кількості, маси або об'єму речовини у вигляді порцій або постійної витрати.

 

corck-2-mobile-h.png
КРИШКА
 
Кришки кріпляться на горлі ємності за допомогою гвинтового різьблення.

 

flacon-2-mobile-h.png
ФЛАКОН
 
Тара поліетиленова для парфумерно-косметичних рідин, засобів побутової хімії, автомобільної косметики, препаратів захисту рослин, дезінфектантів та ін.

 

banka-2-mobile-h.png
БАНКА
Пластикова банка - пластиковий контейнер для утримання, захисту та транспортування різноманітних рідин або сипких матеріалів.

 

pet.png
Поліетилентерефталат (ПЕТ)
 
Тара виготовлена із поліетилентерефталату (ПЕТ) підходить для пакування різних косметичних та фармацевтичних продуктів: антисептиків, гелів, масел, змивок, тоніків, миючих засобів, рідкого мила, барвників.